14:02 24.09.2019

Спецслужби РФ незаконно затримали інспектора підрозділу Державної митної служби України - СБУ

2 хв читати
Спецслужби РФ незаконно затримали інспектора підрозділу Державної митної служби України - СБУ

Контррозвідники Служби безпеки України викрили чергову провокацію російських спецслужб із дискредитації співробітників українських контролюючих органів під час приватних візитів до РФ - у вересні було незаконно затримано інспектора одного з підрозділів Державної митної служби України.

Як повідомив у вівторок прес-центр СБУ, встановлено, що представники ФСБ РФ незаконно затримали українського митника під час перетину українсько-російського кордону в пункті пропуску "Шебекіно", аргументуючи це тим, що під час огляду особистого автотранспорту громадянина України у нього в багажі нібито були товари подвійного призначення.

Українця помістили до ізолятора тимчасового тримання і протягом двох діб намагалися схилити його до визнання факту вчинення ним злочину, передбаченого ч. 1 ст. 226.1 Кримінального кодексу РФ (контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіаційних джерел, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї тощо).

У СБУ зазначили, що цю провокаційну ситуацію представники ФСБ планували використовувати для інформаційної кампанії з "очорнення" представників українських структур. Але через відсутність будь-яких реальних доказів протиправної діяльності українського митника звільнили з-під варти.

Після повернення в Україну він повідомив СБУ про факт затримання російськими спецслужбами.

Контррозвідка СБУ знову застерігає українських громадян від намірів виїзду до РФ або на окуповані нею території. У зоні підвищеного ризику й уваги спецслужб РФ - військовослужбовці, представники органів влади та управління, правоохоронних і контролюючих структур, учасники АТО (ООС), активісти і члени національно-патріотичних об'єднань та рухів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА