Інтерфакс-Україна
15:39 28.08.2019

Сховок із гранатометами знайшли прикордонники поблизу КПВВ "Гнутове"

1 хв читати

Українські прикордонники, обстежуючи місцевість у дачному масиві селища, що неподалік КПВВ "Гнутове" (Донецька обл.), виявили сховок зі зброєю, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

"Оперативні співробітники Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ зі складу об'єднаних сил, обстежуючи місцевість у дачному масиві селища, що неподалік КПВВ "Гнутове", виявили сховок зі зброєю", - йдеться в повідомленні на сторінці Держприкордонслужби в Facebook у середу.

Зазначено, що піротехнічна група Державної служби з надзвичайних ситуацій у покинутій будівлі під насипом сміття виявила та вилучила один реактивний протитанковий гранатомет РПГ-22 та один РПГ-26.

Оперативний склад прикордонних підрозділів встановлює коло осіб, можливо причетних до незаконної діяльності. Триває також робота з виявлення подібних схронів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1016 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

28 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА