Інтерфакс-Україна
18:58 01.08.2019

21 підприємство ТКЕ в Україні буде перевірено на ефективність тарифоутворення -

1 хв читати
21 підприємство ТКЕ в Україні буде перевірено на ефективність тарифоутворення -

Державна аудиторська служба перевірить 21 підприємство теплокомуненерго на ефективність встановлених споживчих тарифів для населення, повідомляє служба віце-прем'єра - міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Геннадія Зубка.

"Наше завдання - перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. У більшості випадків вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності", - сказав Зубко на селекторній нараді із регіонами щодо підготовки до опалювального сезону в четвер.

За його словами, до цього переліку потрапили підприємства, що мають високий тариф, - від 1,8 тис. до 2,3 тис. грн за 1 Гкал, зокрема, в м. Барвінкове Харківської області (2276 грн за 1 Гкал), "Вінницяоблтеплоенерго", "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" (Волинська обл.), "Смілатеплокомуненерго" (Черкаська обл.) та інші.

"Практично в усіх областях є такі міста. Задекларована підприємствами ТКЕ ефективність має бути підтверджена документально", - наголосив Зубко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації

Глава МВС: Грантова допомога від Японії на 4 млрд єн буде спрямована на гуманітарне розмінування та медичну допомогу

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА