Інтерфакс-Україна
14:39 23.07.2019

За дорученням Зеленського погашено заборгованість із зарплати працівникам "Миколаївського суднобудівного заводу"

1 хв читати

За дорученням президента України Володимира Зеленського було вирішено питання погашення заборгованості з заробітної плати працівникам державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" (Миколаїв), повідомляє у вівторок Офіс президента.

"23 липня Державний концерн "Укроборонпром" відзвітував про виконання доручення президента в повному обсязі. За його інформацією, на рахунки державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод" для погашення заборгованості з заробітної плати було перераховано 54,8 млн грн. Крім того, було перераховано 31,7 млн грн для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, а також податків і зборів, пов’язаних із розрахунком за оплату праці", - йдеться в оприлюдненому у вівторок повідомленні.

В Офісі президента нагадали, що під час робочої поїздки в Миколаївську область 17 липня Зеленський отримав інформацію про наявність боргів із зарплати перед працівниками цього підприємства. Президент доручив генеральному директору "Укроборонпрому" Павлу Букіну невідкладно вирішити питання погашення цієї заборгованості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін США ввів санкції проти низки іранських посадовців

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА