Інтерфакс-Україна
20:49 17.07.2019

ТКГ погодила припинення вогню на Донбасі з 00:01 21 липня

1 хв читати
ТКГ погодила припинення вогню на Донбасі з 00:01 21 липня

Тристороння контактна група (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі за участю представників незаконних збройних формувань погодила припинення вогню на Донбасі з 00:01 ночі неділі, 21 липня, повідомила прес-секретар другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Тристороння контактна група, за участі представників ОРДЛО, визнаючи позитивний вплив практики підтвердження відданості режиму припинення вогню, відзначаючи важливість забезпечення миру та спокою для населення, а також виходячи з раніше досягнутих угод та зобов'язань сторін, підтверджує свою повну відданість всеосяжному, сталому та безстроковому припиненню вогню, з опівночі 21 липня 2019 року за київським часом", - написала Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

У коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" вона уточнила, що, згідно з домовленостями, перемир'я має розпочатися о 00:01 21 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА