08:18 16.07.2019

На Рівненщині через отруєння в кафе госпіталізували 39 людей

1 хв читати
На Рівненщині через отруєння в кафе госпіталізували 39 людей

До інфекційного відділення смт Мізоч Здолбунівського району Рівненської області з діагнозом "харчове отруєння" госпіталізовано 39 осіб (із них 8 дітей), які напередодні отруїлися на весіллі в одному з місцевих кафе, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"15 липня до інфекційного відділення Здолбунівської районної лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізовано 39 осіб (із них 8 дітей), які перебували на весіллі в кафе "Гурман" у смт Мізоч (загалом кафе відвідало близько 100 людей)", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті ДСНС у вівторок уранці.

Триває комплекс протиепідемічних заходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА