Інтерфакс-Україна
19:57 12.07.2019

У Кривому Розі "замінували" ТЦ, дитсадки, пологові будинки, вокзал і будинок батьків Зеленського

1 хв читати
У Кривому Розі "замінували" ТЦ, дитсадки, пологові будинки, вокзал і будинок батьків Зеленського

У м.Кривий Ріг Дніпропетровської області поліція перевіряє інформацію про замінування міських торгових центрів, дитячих садків, пологових будинків, вокзалу та місць масового скупчення людей, зокрема, будинку батьків президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляє в п'ятницю відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, повідомлення про замінування надійшло до поліції 12 липня о 14:25.

"На місце попрямували спеціальні групи в складі слідчо-оперативних груп поліції, вибухотехніків і кінологів зі службовими собаками, а також рятувальники. Триває ретельне обстеження приміщень та прилеглої території на об'єктах мінування", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє місцеве видання "Перший Криворізький", серед "замінованих" об'єктів - вокзал "Кривий Ріг-Головний" і будинок, в якому живуть батьки президента України Володимира Зеленського, який у п'ятницю відвідує Кривий ріг.

Матеріали зареєстровані в журналі єдиного обліку. Вирішується питання про кваліфікацію події у відповідності з Кримінальним кодексом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ брали участь у ліквідації наслідків атаки російських БПЛА по Чернігову

Новий прем'єр Канади Карні: настав час Росії сісти за стіл переговорів

Окупанти 20 разів обстрілювали Донецьку область за добу, постраждали п'ятеро людей - Філашкін

Білий дім оприлюднив низку зауважень до роботи "Голосу Америки"

Через атаку ворожих БпЛА сталося загорання на території підприємства у Фастівському районі - Калашник

Уночі збито 47 з 90 ворожих БпЛА, 33 безпілотники-імітатори локаційно втрачені – Повітряні сили

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих - Синєгубов

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА