Інтерфакс-Україна
07:40 07.07.2019

Баканов представив нових керівників СБУ у Львівській та Закарпатській областях

1 хв читати
Баканов представив нових керівників СБУ у Львівській та Закарпатській областях

Виконуючий обов'язки голови Служби безпеки України Іван Баканов під час робочої поїздки з президентом України Володимиром Зеленським на Львівщину і Закарпаття представив нових керівників регіональних управлінь СБУ, повідомляє прес-центр СБУ.

"У Львові під час представлення на посаду начальника обласного управління української спецслужби Олександра Бондарука Глава держави наголосив на важливості щоденної координації спільних зусиль СБУ з новим головою ОДА для забезпечення державної безпеки і захисту законних прав та свобод громадян в регіоні. Володимир Зеленський зокрема доручив Службі з'ясувати обставини пожежі на місцевому полігоні твердих побутових відходів і наступних техногенних проблем в місті і притягнути до відповідальності осіб, перш за все посадових осіб, причетних до протиправних дій", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці СБУ в соцмережі Фейсбук у суботу.

В Ужгороді в.о. голови СБУ представив Івана Рудницького на посаді керівника Управління СБУ в Закарпатській області.

"Іван Баканов визначив перед новопризначеними керівниками регіональних управлінь СБ України першочергові завдання щодо забезпечення державної безпеки, зокрема боротьби з контрабандою та системної протидії корупції", - зазначили в СБУ.

Баканов повідомив присутнім про спільну операцію СБУ з ДБР, податковою та митною службою Великої Британії і спецслужбами Польщі з блокування діяльності міжнародного угруповання, яке організувало контрабанду тютюнових виробів з України в ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА