Інтерфакс-Україна
07:41 02.07.2019

Прокуратура Донецької області з'ясовує обставини обстрілу бойовиками санітарного автомобіля ЗС України

1 хв читати
Прокуратура Донецької області з'ясовує обставини обстрілу бойовиками санітарного автомобіля ЗС України

За фактом обстрілу бойовиками санітарного автомобіля ЗСУ проводиться досудове розслідування, повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

"У Донецькій області розпочато розслідування за фактом обстрілу бойовиками санітарного автомобіля ЗСУ, в результаті якого двоє військовослужбовців загинули, а один отримав поранення", - сказано в оприлюдненому прес-службою в понеділок увечері повідомленні.

Досудове розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області слідчими Головного управління Служби України в Донецькій і Луганській областях.

Як повідомлялося, 1 липня, близько 10.50, у результаті обстрілу незаконними збройними формуваннями ОРДЛО околиць с.Водяне Волноваського району Донецької області протитанковою керованою ракетою розстріляний санітарний автомобіль Збройних сил України.

В результаті обстрілу загинули 48-річна санінструктор і 47-річний старший водій, а старшина отримав вогнепальне поранення м'яких тканин поперекової області.

"Наразі досудове розслідування в кримінальному провадженні триває", - зазначили в прокуратурі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА