Інтерфакс-Україна
12:56 28.06.2019

У Чернігові будують "смарт" квартири для військовослужбовців

1 хв читати

У Чернігові розпочалося будівництво будинку для сержантів і молодшого офіцерського складу, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Квартира розрахована на двох осіб. У ній є санвузол, душ, невеликий балкон і кімната. Остання поєднана з кухнею, тому передбачено посилену витяжку. Загальна житлова площа будівлі становить 1483,5 квадратних метра, - повідомив начальник відділу капітального будівництва та ремонту Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Андрій Ярмоленко", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міноборони в четвер.

Підготовчі будівельні роботи в Чернігові розпочалися в квітні, на сьогодні ж завершують зведення фундаменту. Здачу будівлі, за відповідного фінансування, заплановано на серпень 2020 року.

Такий самий будинок на Чернігівщині буде побудовано і в смт Десна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров та Зеленський узгодили з Віткоффом подальші контакти та наступні кроки

Відновлення електрики для понад 9 тис. споживачів Вишгородського району після суботньої атаки потребує ще трохи часу – ДТЕК

СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК

На Тернопільщині понад 6,8 тис. абонентів залишаються без електрики - ОВА

Переважна більшість українців хоче миру, але не шляхом виходу з Донбасу – Зеленський

Інформація про повний контроль ворога над Родинським не відповідає дійсності - УВ "Схід"

Припинено повноваження двох незалежних членів наглядової ради "Оператора ринку"

Кабмін передає державну нерухомість та арештовані обʼєкти в управлінні АРМА для розселення ВПО - Свириденко

DeepState: Сили оборони утримують позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА