Інтерфакс-Україна
07:31 19.05.2019

Порошенко створив делегацію для переговорів з Британією після Brexit

1 хв читати
Порошенко створив делегацію для переговорів з Британією після Brexit

Президент України Петро Порошенко створив делегацію України для переговорів з Великою Британією щодо угоди про політичну співпрацю, вільну торгівлю і партнерство після виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу, повідомляє сайт глави держави.

Відповідне розпорядження президента України №48 / 2019 року опубліковане на сайті глави держави.

"Утворити делегацію України для участі в переговорах між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії про укладення Угоди про політичну співпрацю, вільну торгівлю і партнерство між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії", - йдеться в розпорядженні.

Створену делегацію очолив державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексій Перевезенцев.

Заступником глави делегації призначено заступника міністра закордонних справ України Єгора Божка. Також до її складу увійшла 21 особа, серед них заступники кількох міністрів, які опікуються питаннями євроінтеграції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА