Інтерфакс-Україна
19:51 15.05.2019

У Львові під автомобілем місцевого бізнесмена стався вибух, поліція розслідує замах на вбивство

1 хв читати
У Львові під автомобілем місцевого бізнесмена стався вибух, поліція розслідує замах на вбивство

Львівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху під автомобілем 47-річного місцевого бізнесмена.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, в середу близько 10:20 до поліції зателефонував 47-річний львів'янин, власник автомобіля BMW, і повідомив про те, що на вулиці Трускавецькій стався вибух під його автомобілем.

Слідчо-оперативна група й експерти-вибухотехніки з’ясували, що внаслідок вибуху ніхто не постраждав, автомобіль BMW дістав пошкоджень.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.15 (замах на злочин) ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Правоохоронці з'ясовують обставини події, а також встановлюють причетних до скоєння цього злочину. Триває досудове розслідування, призначено експертизи.

За даними місцевого інтернет-видання Zaxid.net, ідеться про Олега Манзія, засновника й директора девелоперської компанії "Парус Development".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄСПЛ визнав РФ винною у великій справі за скаргами України і Нідерландів – ЗМІ

Мінюст про рішення у справі "Україна та Нідерланди проти РФ": ЄСПЛ визнав системні порушення прав людини з боку РФ

Найближчі дні будуть спекотними, у половині областей пройдуть дощі, на заході у четвер сильні

Відключення електроенергії на Миколаївщині не пов’язані з обстрілами – ОВА

УЧХ провів інформсесію для ветеранів

Зеленський висловив співчуття родині композитора Ігоря Поклада

Друзі, митці, громадські діячі і політики діляться спогадами про композитора Поклада

Зеленський зустрінеться в Римі з Келлогом – прессекретар

У Києві затримали громадян Китаю — батька і сина — за спробу вивезення секретної інформації про ракетний комплекс "Нептун" - СБУ

В Києві встановлюють додаткові рамки-розпилювачі води для охолодження в спеку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА