19:20 26.04.2019

На Шрі-Ланці під час рейдів поліції сталися три вибухи

1 хв читати
На Шрі-Ланці під час рейдів поліції сталися три вибухи

Співробітники сил безпеки Шрі-Ланки в п'ятницю здійснили декілька рейдів на сході країни, під час одного з яких сталися три вибухи, повідомляє CNN із посиланням на поліцію.

Зокрема, під час рейду в районі Саінда-Маруда в місті Калмунай поліція була змушена вступити в перестрілку. На місці операції сталися три вибухи.

Поліція не уточнює природу вибухів і те, де саме вони відбулися. Також не повідомляється про їхню потужності і про те, чи постраждав хто-небудь унаслідок інцидентів.

У місті Саммантхурай, розташованому за 10 км до міста Калмунай, поліція виявила запаси вибухових речовин, а також символіку терористичної організації "ІД" і безпілотник із камерою.

Серія вибухів сталася в трьох готелях і трьох церквах Шрі-Ланки в неділю, коли католицький світ святкував Пасху.

Унаслідок вибухів загинули 253 людини. Поліція Шрі-Ланки затримала понад 70 осіб за підозрою в причетності до вибухів, проте не виключає, що частина підозрюваних все ще залишається на свободі.

Відповідальність за теракти взяло на себе терористичне угрупування "Ісламська держава".

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА