Інтерфакс-Україна
20:32 05.04.2019

Жителю Маріуполя повідомлено про підозру в спробі контрабанди за кордон двох старовинних ікон

1 хв читати
Жителю Маріуполя повідомлено про підозру в спробі контрабанди за кордон двох старовинних ікон

За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру жителю Маріуполя (Донецька обл.), який намагався незаконно продати за кордон дві старовинні ікони за 500 тис. грн.

Як повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил на сторінці в соцмережі Facebook, у січні поточного року оперативники спецслужби встановили, що житель Маріуполя намагався нелегально продати за кордон дві старовинні ікони кінця XIX - початку ХХ століття.

"Покупця ділок знайшов на спеціалізованому інтернет-аукціоні. "Товар", за який зловмисник планував отримати 500 тис. грн, він мав переправити замовнику міжнародним рейсовим автобусом", - йдеться в повідомленні.

Під час митного огляду на одному з пунктів пропуску правоохоронці виявили ікони, які чоловік сховав у коробці від дитячого планшету.

За висновком експертизи, ікони визнано культурними цінностями.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці виявили комп'ютерну техніку, де зафіксовано листування щодо незаконної операції, а також отримання майже $2 тис. передоплати.

У рамках відкритого кримінального провадження фігуранту справи оголошено про підозру в здійсненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 та ч. 1 ст. 201 (готування до контрабанди) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА