У Києві перед судом постануть керівник і заступник підприємства з обслуговування будинків через махінації з посадовими квартирами

Директор і заступник підприємства з обслуговування будинків у Києві постали перед судом за корупційне заволодіння 4 посадовими квартирами, повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва.
"Київська місцева прокуратура №2 направила в суд обвинувальний акт стосовно директора ДП "Дарниця-1" і його заступника, які зловживаючи службовим становищем заволоділи нерухомим майном, а саме чотирма службовими квартирами, які були передані підприємству для службових потреб", - сказано в повідомленні на сайті відомства у вівторок.
Відзначається, що в 2016 році керівники підприємства безпідставно зареєстрували за ДП "Дарниця-1" право власності на чотири службові квартири від АТ ХК "Київміськбуд", які були передані ДП "Дарниця-1", і через місяць продали їх собі і своїм родичам за заниженими цінами.
У прокуратурі наголосили, що зазначені дії призвели до заподіяння збитків АТ ХК "Київміськбуд" на суму 6,9 млн грн.
За результатами досудового слідства дії директора і його заступника кваліфіковані за ч.5 ст.191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
"Зараз обвинувальний акт спрямований в Дарницький райсуд столиці для розгляду по суті", - резюмували в прес-службі відомства.