Інтерфакс-Україна
18:18 27.03.2019

Слідство отримало нові докази у справі про вбивство Гандзюк, що можуть розширити коло підозрюваних

1 хв читати
Слідство отримало нові докази у справі про вбивство Гандзюк, що можуть розширити коло підозрюваних

Слідство у справі про вбивство громадської активістки Катерини Гандзюк отримало додаткові докази, що може розширити коло підозрюваних в організації злочину, повідомив спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

"Останнім часом слідство отримало додаткові докази, які можуть привести до розширення кола підозрюваних у замовленні та організації злочину. Слідство розглядає робочі версії, які не виносяться в публічну площину. Зрозуміло, що прізвищ і суті отриманих свідчень розголошувати на цьому етапі в інтересах слідства я не маю можливості", - написав А.Лисенко на сторінці у Facebook у середу у відповідь на поширений в Інтернеті відеозапис підозрюваного в організації вбивства К.Гандзюк Олексія Левіна.

Речник Генпрокуратури зазначив, що це відео не має жодного доказового значення, новин для слідства в ньому немає.

За словами А.Лисенка, щойно нові докази будуть достатніми для висунення підозри та обрання запобіжного заходу, органи прокуратури зроблять всі необхідні процесуальні дії, "незалежно від політичних процесів в Україні".

Раніше проект "Слідство. Інфо" поширив відео, в якому О.Левін розповідає про те, що заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук просив його "якось покарати" К.Гандзюк та обіцяв за це "добре заплатити".

О.Левін (справжнє прізвище - Москаленко), підозрюваний в організації вбивства К.Гандзюк, перебуває в розшуку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА