Інтерфакс-Україна
14:14 15.03.2019

У НАБУ ніколи не було справи щодо "Оптимумспедеталі", протиправну діяльність компанії зафіксовано в одному кейсі - НАБУ

1 хв читати
У НАБУ ніколи не було справи щодо "Оптимумспедеталі", протиправну діяльність компанії зафіксовано в одному кейсі - НАБУ

У Національному антикорупційному бюро України ніколи не було справи щодо компанії "Оптимумспецдеталь", її протиправну діяльність було зафіксовано під час розслідування закупівлі прицілів Харківським бронетанкових заводом, заявляють у відомстві.

"В НАБУ ніколи не існувало "справи «Оптимумспецдеталь»", що постійно намагаються нав'язати суспільству. Більшість із того, що продемонстровано в сюжетах Bihus.info, НАБУ ніколи не розслідувало, натомість розслідувала Військова прокуратура та ГПУ (Генеральна прокуратура України - ІФ)", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці НАБУ в Facebook у п'ятницю.

У відомстві зазначили, що у них немає відповіді на запитання про те, чому справи, яким не один рік і в яких, за версією Генпрокуратури, підслідні НАБУ особи, не було передано до бюро з Генеральної прокуратури.

Водночас у повідомленні зазначають, що з Генпрокуратури до НАБУ передавали лише матеріали, в яких не згадували цих осіб.

"То що ж до "Оптимумспецдеталі"? У розслідуваннях НАБУ протиправна діяльність цієї компанії була зафіксована в одному кейсі - під час закупівлі прицілів Харківським бронетанковим заводом", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА