Інтерфакс-Україна
07:03 10.03.2019

Одна людина загинула, ще двоє травмовані внаслідок ДТП за участю тролейбуса в Києві

1 хв читати
Одна людина загинула, ще двоє травмовані внаслідок ДТП за участю тролейбуса в Києві

У результаті дорожньо-транспортної пригоди в Деснянському районі Києва загинув пасажир легкового автомобіля, ще двоє госпіталізовані, повідомило видання "Еспресо".

"У Деснянському районі столиці в результаті жорсткого тарана автомобілем тролейбуса загинула людина. Ще двоє були госпіталізовані", - йдеться в повідомленні на сайті видання в суботу ввечері з посиланням на інтернет-портал "Вартові.Еспресо".

За словами водія тролейбуса - він зупинився на червоний сигнал світлофора, після чого відчув сильний удар у задню частину тролейбуса. "Удар був такої сили, що в тролейбусі вилетіли шибки", - підкреслив учасник ДТП.

На місце події прибули рятувальники і лікарі "швидкої".

"За допомогою спецінструментів бійці ДСНС дістали трьох осіб з понівеченого Daewoo. Один з них, що не скористався ременями безпеки, отримав травми, несумісні з життям. Ще двох госпіталізували лікарі з важкими травмами. Судячи з положень ременів безпеки, жоден з чоловіків не був пристебнутим. Пасажири тролейбуса не травмувалися", - сказано в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА