Інтерфакс-Україна
14:08 02.03.2019

У Броварах співробітник поліції на смерть збив пішохода на переході

1 хв читати
У Броварах співробітник поліції на смерть збив пішохода на переході

Співробітник одного з підрозділів Національної поліції України заявив, що скоїв смертельний наїзд на пішохода у місті Бровари (Київської області).

Як повідомив відділ комунікації поліції в Київській області, ДТП сталася в суботу. Невідомий автомобіль на пішохідному переході скоїв наїзд на людину. Від отриманих травм потерпілий помер. Водій прийшов в поліцію і повідомив про ДТП.

"Правопорушник пояснив, що залишив місце пригоди для того, щоб самостійно з'явитися у відділ поліції і повідомити про ДТП", - наголошується в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження. Досудове розслідування проводить Держбюро розслідувань. Вирішується питання про затримання правопорушника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА