Інтерфакс-Україна
12:03 28.02.2019

Держприкордонслужба не пропустить до України спостерігачів із РФ на вибори

1 хв читати
Держприкордонслужба не пропустить до України спостерігачів із РФ на вибори

 Державна прикордонна служба взаємодіє з правоохоронними органами для недопущення спостерігачів із Російської Федерації на вибори в Україну, заявляє спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"У нас чітка взаємодія з Центрвиборчкомом, Службою безпеки України, ми обмінюємося інформацією про таких осіб, обмінюємося інформацією про тих, хто може їхати, не будучи в цих списках. Але і, власне, це завдання не лише прикордонної служби, а й всієї правоохоронної системи України, щоб не допустити приїзд тих, хто потенційно може бути спостерігачами, і може про це не сказати на кордоні", - сказав О.Слободян на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, у правоохоронців є всі підстави, щоб таких людей затримувати на кордоні та видворяти з України, а "Державна прикордонна служба контролюватиме їх на кордоні".

О.Слободян нагадав, що президент України Петро Порошенко підписав закон про недопуск до України спостерігачів із Російської Федерації, і наголосив, що Державна прикордонна служба його виконуватиме.

31 березня в Україні відбудуться вибори президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА