Інтерфакс-Україна
13:29 18.02.2019

Ще дві станції метро закриті через повідомлення про нібито мінування

1 хв читати
Ще дві станції метро закриті через повідомлення про нібито мінування

У Києві проводять перевірку станцій метрополітену "Золоті ворота" та "Театральна", повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

"Станції "Золоті ворота" й "Театральна" + пересадка закриті... Анонімне повідомлення про мінування. На місці працюють правоохоронці", - йдеться в повідомленні прес-служби у Facebook.

У прес-службі нагадали, що також перевіряються станції "Площа Льва Толстого", "Палац Спорту" + пересадка.

Раніше перевірка проводилася на станціях "Майдан Незалежності" та "Хрещатик" + пересадка. Там правоохоронці не виявили вибухонебезпечних предметів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА