Інтерфакс-Україна
07:34 14.02.2019

При спробі потрапити в Польщу без страховки двоє людей напали на прикордонника, обидва затримані

2 хв читати
При спробі потрапити в Польщу без страховки двоє людей напали на прикордонника, обидва затримані

Два громадянина України в пункті пропуску "Краковець" під час спроби виїхати в іншу країну без міжнародного страхового сертифіката, роз'яснень прикордонників про перетин держкордону, вступили в бійку, після чого заблокувалися в автомобілі, повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

"Два громадянина України сьогодні на світанку приїхали в пункт пропуску "Краковець" мікроавтобусом "Мерседес" української реєстрації. Не бажаючи перетинати кордон із дотриманням порядку, встановленого законом, чоловіки напали на прикордонника", - сказано в повідомленні на сайті відомства в середу.

В інформації зазначається, що автомобіль був без міжнародного страхового сертифіката. Висловлюючи обурення проти законних дій прикордонників, чоловіки почали вимагати роз'яснення про порядок перетину державного кордону. Однак отримавши необхідні коментарі вони продовжували висловлювати своє невдоволення і вчинили напад на прикордонника, після чого заблокувалися в своїй машині.

"Тільки з застосуванням сили в присутності представників Нацполіції прикордонники затримали порушників і доставили в службове приміщення для складання процесуальних документів", - сказано в повідомленні.

Затриманих притягнуто до адміністративної відповідальності, складено документи про адміністративне правопорушення ст.185-10 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця або працівника ДПС України).

"Наразі всі обставини інциденту з'ясовують правоохоронні органи", - додали у відомстві.

У повідомленні також зазначається, що відповідно до законодавства на Держприкордонслужбу покладені завдання щодо забезпечення здійснення контролю за наявністю у власника транспортного засобу страхового сертифіката "Зелена карта" в разі виїзду з України. Таким чином, прикордонники при оформленні громадян, які перетинають державний кордон України автомобілями української реєстрації, відразу на місці перевіряють дійсність страхових полісів. Якщо в базі даних страхового бюро відсутня інформація про укладення відповідного договору, то автомобіль не пропускається через кордон.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано

Окупанти за добу втратили 1150 осіб та 177 од. спецтехніки - Генштаб

Ворог просунувся у чотирьох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

16 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

ОВА: У Запоріжжі внаслідок атаки безпілотника постраждали двоє людей, горіла багатоповерхівка

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА