Інтерфакс-Україна
10:11 15.01.2019

У шести аеропортах Німеччини 15 січня відбувається страйк

1 хв читати

У шести великих аеропортах Німеччини на вівторок запланований страйк, повідомила профспілка Verdi.

Протестні дії відбудуться в повітряних гаванях Франкфурта-на-Майні, Ганновера, Бремена, Лейпцига/Галле, Дрездена й Ерфурта. Крім того, призупинять роботу деякі співробітники мюнхенського аеропорту, повідомляють німецькі ЗМІ.

Пасажирам рекомендовано готуватися до значних перебоїв в авіасполученні.

Профспілка Verdi вимагає підвищити зарплату 23 тис. працівників сфери забезпечення безпеки аеропортів. Як вважає профспілка, роботодавець не висунув жодних прийнятних пропозицій, які дали б змогу уникнути страйку.

В аеропортах Ганновера та Бремена страйк розпочалася о 00:00 за місцевим (01:00 за к. ч.) часом і триватиме добу. В Лейпцигу персонал, який відповідає за безпеку аеропорту, має намір призупинити роботу з 4:00 до 18:00, у Дрездені - з 3:00 до 21:00, в Ерфурті - з 6:00 до 22:00, у Франкфурті-на-Майні - з 2:00 до 20:00.

Німецька профспілка Verdi наполягає на впровадженні єдиної федеральної тарифної сітки, яка передбачає оплату 20 євро за годину роботу 23 тис. співробітників, котрі відповідають за безпеку в аеропортах і обшукують пасажирів, вантажі та персонал аеропорту. На сьогодні цей показник варіюється залежно від федеральної землі та характеру діяльності. Роботодавці були готові піти на поступки й погодитися на підвищення зарплат на величину до 6,4%. Однак у Verdi з пропозицією не погодилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА