Інтерфакс-Україна
19:04 14.01.2019

Клімкін співчуває через загибель мера Гданська Адамовича

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін співчуває через смерть мера польського міста Гданська Павла Адамовича внаслідок отриманого під час благодійного концерту днем раніше ножового поранення.

"Це шок для всіх нас, усіх, хто в політиці та поза нею. Щирі співчуття", - написав глава українського зовнішньополітичного відомства в своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у понеділок.

Він зазначив, що одного разу зустрічався з П.Адамовичем. "На жаль, не зможу потиснути йому руку ще раз. Це була справжня та добра людина. Польському суспільству ще належить перетравити цю трагедію", - додав П.Клімкін.

Як повідомлялося, П.Адамович дістав ножового поранення ввечері в неділю під час благодійного концерту, його госпіталізували у вкрай важкому стані. Підозрюваного у нападі було заарештовано.

За повідомленнями польських ЗМІ, нападник кричав зі сцени, що його помилково взяв під варту попередній національний уряд на чолі з партією "Громадянська платформа", до якої раніше належав мер. За даними поліції, 27-річний підозрюваний у нападі на мера був судимий за пограбування банків.

У понеділок удень П.Адамович помер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА