07:18 11.01.2019

Клімкін і Пранцкетіс обговорили активний українсько-литовський міжпарламентський діалог і міжнародну підтримку України

1 хв читати
Клімкін і Пранцкетіс обговорили активний українсько-литовський міжпарламентський діалог і міжнародну підтримку України

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі спікером сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкетісом. Під час зустрічі обговорювалися питання двостороннього співробітництва та комплекс питань міжнародного порядку денного, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"10 січня 2019 в ході робочого візиту в Литву міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч зі спікером сейму Литовської Республіки Вікторасом Пранцкетісом, під час якої було обговорено двосторонню взаємодію і комплекс питань міжнародного порядку денного", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті МЗС України в четвер увечері.

Сторони обговорили необхідність продовження санкцій тиску на Росію.

"Основний наголос було зроблено на необхідності продовження міжнародним співтовариством підтримки України в її протидії триваючій збройній агресії, а також важливість збереження протягом 2019 активного українського-литовського міжпарламентського діалогу як у дво-, так і багатосторонньому форматах співпраці," - зазначається в повідомленні.

Міністр закордонних справ України і спікер сейму окремо обговорили питання можливого встановлення в Вільнюсі пам'ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА