Інтерфакс-Україна
20:32 03.01.2019

У Франції заарештували одного з організаторів протестів "жовтих жилетів"

1 хв читати
У Франції заарештували одного з організаторів протестів "жовтих жилетів"

У Франції заарештували одного з організаторів протестів "жовтих жилетів" водія Еріка Друе. Про це повідомляє Le Figaro.

Йому пред'явлені обвинувачення в "організації заходу без попереднього повідомлення". За даними видання, Друе був затриманий напередодні дорогою на Єлисейські поля, де мали зібратися його прихильники. Раніше він записав відео із закликом провести акцію і оприлюднив його в Facebook.

22 грудня Друе також був затриманий в ході акції "жовтих жилетів" і поміщений під варту за "носіння забороненої зброї" і організацію заворушень. Його засудили до судового контролю і заборонили носити зброю.

Тоді разом з ним у Парижі затримали ще понад 140 протестувальників. З них 16, включаючи Друе, були поміщені під варту. Кількість учасників акції 22 грудня досягла майже 2 тис. осіб, вона стала шостою з листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА