Інтерфакс-Україна
10:00 24.12.2018

На інавгурацію президента Бразилії не запросили делегацію Нікарагуа

1 хв читати
На інавгурацію президента Бразилії не запросили делегацію Нікарагуа

Майбутній глава МЗС Бразилії Ернесту Араужу заявив, що влада Нікарагуа не отримали запрошення на церемонію інавгурації обраного президента Жаіра Болсонару 1 січня 2019 року.

За його словами, причиною цього рішення стало порушення прав людини з боку «режиму» президента Нікарагуа Даніеля Ортеги.

Араужу підкреслив, що нова влада Бразилії буде відданв захисту демократичних прав і свобод.

«Вступ на посаду президента Болсонару означатиме початок роботи уряду, що займає тверду і чітку позицію в тому, що стосується захисту свобод. З цією метою і у зв'язку з порушенням свобод народу Нікарагуа з боку режиму Ортеги, жоден представник цього режиму не буде прийнятий на заході першого числа », - написав Араужу в Twitter.

Крім того, Бразилія відкликала запрошення президенту Венесуели Ніколасу Мадуро і лідеру Куби Мігелю Діас-канело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА