Інтерфакс-Україна
07:51 20.12.2018

За минулу добу бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України

1 хв читати
За минулу добу бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України

За минулу добу бойовики 7 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, повідомили в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил (ООС).

"19 грудня російські окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню. Застосування озброєння, забороненого мінськими угодами, не зафіксовано. Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил за минулу та поточну добу немає", - йдеться у зведенні на сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у четвер уранці.

Як зазначається, незаконні збройні формування обстріляли з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї опорні пункти українських військ поблизу населених пунктів Мар'їнка, Новотроїцьке, Новомихайлівка, Красногорівка на Донецькому напрямку, а також навколо населених пунктів Чермалик, Павлопіль на Маріупольському напрямку.

"Для придушення вогневих провокацій противника підрозділи, що обороняються, застосовували чергові вогневі засоби", - відзначили в штабі.

У прес-центрі зазначили, що з початку доби бойовики вогонь не відкривали.

 

 

ОСТАННЄ

Заступники міністрів оборони України та ОАЕ обговорили розвиток партнерства в оборонній сфері

МЗС повідомило про спільний зі Світовим конгресом українців збір коштів на енергообладнання

Комітет міністрів Ради Європи підтримав створення спецтрибуналу по злочину агресії - Сибіга

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Завжди був поруч у складні моменти і допомагав знайти рішення – Група "Нафтогаз" про Брехта

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

Україна та Румунія погодили проєкт з розбудови швидкісної дороги Сучава-Сірет з виходом до українського кордону

КС визнав неконституційним скасування підвищених пенсій для держслужбовців з недостатнім стажем - рішення

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА