Інтерфакс-Україна
07:29 10.12.2018

Глава апарату віце-президента США відмовився очолити апарат Трампа

2 хв читати
Глава апарату віце-президента США відмовився очолити апарат Трампа

Основний кандидат на пост глави апарату президента США, який стане вакантним у кінці року, Нік Еєрс відмовився від такої пропозиції Дональда Трампа, повідомляє "Ассошіейтед прес" (АП).

За словами обізнаного з ситуацією чиновника Білого дому, Д.Трамп і Н.Еєрс не домовилися про термін його служби, тому Н.Еєрс допомагатиме президенту поза адміністрацією.

Н.Еєрс підтвердив своє рішення в Twitter у неділю, подякувавши Д. Трампу і віце-президенту Майклу Пенсу за надану можливість попрацювати в Білому домі.

"Я залишаю (свій пост в Білому домі-ІФ) в кінці року, але буду працювати з командою MAGA (Make America Great Again, командою Д. Трампа - ІФ), щоб просувати справу", - написав він.

Н.Еєрс, який обіймає посаду глави апарату віце-президента М.Пенса, вважався фаворитом на заміщення місця Джона Келлі, який звільняється в кінці року, глави апарату президента США.

Як заявило обізнане джерело АП, Н.Еєрс і Д.Трамп обговорювали вакансію протягом декількох місяців. Н.Еєрс, у якого маленькі трійнята, планував покинути адміністрацію в кінці року і погодився служити на тимчасовій основі до наступної весни.

За даними джерела, в зв'язку з тим, що Н.Еєрс відмовився від постійної роботи, президент розглядає чотирьох кандидатів. У їх числі директор бюджетного управління Білого дому Мік Мулвані.

Раніше повідомлялося, що глава апарату Білого дому Дж.Келлі найближчим часом може покинути свій пост.

За даними телеканалу Сі-Ен-Ен, в липні Дж.Келлі оголосив співробітникам адміністрації про намір піти у відставку, проте Д.Трамп умовив його залишитися на цій посаді до 2020 року. Проте, в останні дні вони припинили всілякі контакти між собою, зазначає телеканал.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА