21:21 21.11.2018

В Україні заборонили залишати дітей в санаторних школах на канікулах

2 хв читати
В Україні заборонили залишати дітей в санаторних школах на канікулах

Кабінет міністрів України прийняв положення про санаторні школи, яке забороняє батькам залишати дітей у таких закладах на канікули.

"В Україні продовжать роботу санаторні школи, де можуть здобувати середню освіту діти, які потребують тривалого лікування. Як відбуватиметься робота таких закладів, прописано в Положенні про санаторні школи, яке сьогодні, 21 листопада 2018 року, затвердив уряд України", - повідомила прес- служба Міністерства освіти і науки в середу.

Згідно з повідомленням, навчання в санаторній школі відбувається з індивідуальним підходом і в оздоровчо-щадному режимі. Його визначає медико-педагогічна комісія закладу, яка моніторить стан здоров'я і особливості розвитку кожної дитини.

"Для тих учнів, які мають труднощі в навчанні, положення передбачає можливість проведення додаткових індивідуальних, групових занять та консультацій", - уточнюють у відомстві.

Відзначається, що санаторні школи забезпечують навчання для дітей з такими видами захворювань як сколіоз, цукровий діабет, малі і неактивні форми туберкульозу, захворювання серцево-судинної системи, психоневрологічні захворювання, хронічні неспецифічні захворювання органів дихання і травлення.

Термін перебування дитини в інтернаті санаторної школи встановлюється індивідуально за призначенням лікарів. Як правило, він становить не більше року.

"Для того, щоб посилити батьківську відповідальність за дітей, що навчаються в санаторних школах-інтернатах, положення забороняє батькам залишати дітей в закладі на канікули. У разі, якщо вони хочуть залишити дітей в школі на вихідні, батьки мають повідомити про це відповідні соціальні служби", - підкреслюється в повідомленні.

Згідно з положенням, гранична наповнюваність класів у санаторних школах становить 20 учнів. Тривалість уроку - в залежності від класу - від 35 до 45 хвилин, а для окремих індивідуальних або групових занять - 20 і 40 хвилин відповідно.

Також для кожного з видів шкіл, відповідно до захворювань їх вихованців, прописані особливості організації навчання та лікування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА