Інтерфакс-Україна
07:06 21.11.2018

Вибухотехніки знищили 7 боєприпасів часів Другої світової війни

1 хв читати
Вибухотехніки знищили 7 боєприпасів часів Другої світової війни

Сапери Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Кіровоградській області знищили 7 боєприпасів часів Другої світової війни, повідомляє прес-служба ДСНС.

"20 листопада фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в Кіровоградській області провели заходи зі знищення 7 артснарядів часів Другої світової війни. З них - 3 артснаряди калібру 76 мм було виявлено біля с. Дмитрівка та 4 артснаряди калібру 122, 105 і 88 мм - в лісосмузі за межами с. Гостинне Знам'янського району"- йдеться в повідомленні, на офіційному сайті ДСНС у вівторок увечері.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА