Інтерфакс-Україна
08:26 08.11.2018

З 24 листопада в центрі Києва обмежать рух транспорту у зв'язку з підготовкою до Нового року

1 хв читати
З 24 листопада в центрі Києва обмежать рух транспорту у зв'язку з підготовкою до Нового року

Починаючи з 24 листопада, в столиці на низці вулиць обмежать рух транспорту у зв'язку з монтажем об'єктів новорічних містечок.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, рух транспорту буде обмежено уздовж Володимирського проїзду в бік Михайлівської площі з 24 листопада 2018 до 24 січня 2019 року. Крім того, в цей період буде закрито рух усіх видів транспорту на ділянці Володимирського проїзду від Малої Житомирської до Михайлівської площі.

"Під час самого святкування також діятиме заборона руху вздовж Володимирського проїзду та Володимирської (від будинку №23 на вул.Софіївська до Рильського провулка): 19 грудня 2018 - з 16:00 до 22:00, 24 грудня 2018 - з 16:00 до 22:00, 31 грудня 2018 - з 20:00 до 03:00, 1 січня 2019 - з 14:00 до 22:00, 7 січня 2019 - з 12:00 до 16:00. У зв'язку з цією забороною буде дозволено рух транспортних засобів щосуботи, щонеділі, в святкові та неробочі дні на вулиці Хрещатик ", - відзначили в прес-службі відомства.

Відзначається, що в маршрути руху громадського транспорту також буде внесено зміни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА