07:10 22.10.2018

Батальйон морської піхоти отримав місце постійної дислокації в Маріуполі

1 хв читати
Батальйон морської піхоти отримав місце постійної дислокації в Маріуполі

503 окремий батальйон морської піхоти розмістять у колишній будівлі школи-інтернату №2 в Маріуполі, повідомила прес-служба міськради.

"503 окремий батальйон морської піхоти отримав місце своєї постійної дислокації в Маріуполі. Військова частина розміститься в колишньому приміщенні школи-інтернату №2. Зараз в приміщенні триває ремонт", - йдеться в повідомленні на сайті мерії міста.

За словами командира батальйону Вадима Сухаревського частина була створена, щоб безпосередньо захищати Маріуполь. При цьому місця дислокації батальйону постійно змінювалися.

"Хочу запевнити жителів, що дана територія буде використовуватися тільки в мирних цілях для компактного проживання батальйону. Ми будемо стежити за територією, щоб вона знаходилася в хорошому стані", - запевнив він.

Крім того, для налагодження взаємин між військовослужбовцями і місцевими жителями, військові пообіцяли проводити патрулювання околиць і організовувати екскурсії школярам до музею, розташованому в будівлі інтернату.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА