Інтерфакс-Україна
17:27 01.10.2018

Правоохоронці ліквідували міжрегіональну групу наркоділків

1 хв читати
Правоохоронці ліквідували міжрегіональну групу наркоділків

Працівники Нацполіції спільно з представниками Служби безпеки України припинили діяльність групи наркоділків, які вирощували селективні сорти наркосировини і виготовляли з неї великі партії наркозасобів, до складу якої входили п'ятеро осіб.

"Під час одночасних санкціонованих обшуків, проведених у столиці та на Черкащині, правоохоронці вилучили майже 100 кг елітного канабісу в рослинах і 10 кг у подрібненому стані. Крім того, виявлено і вилучено 18 таблеток психотропної речовини МДМА "екстазі" та 100 грам псилоцибінових грибів. Загальна вартість вилучених наркотиків за цінами "чорного" ринку становить понад 3 млн грн", - повідомляє в понеділок Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції.

Незаконне вирощування наркосировини відбувалося на орендованих посівних площах. При цьому члени групи маскували посіви серед іншого сільськогосподарського врожаю. Для виявлення посівів поліцейські застосували можливості аеророзвідки. Виявлені рослини конопель перевищували людський зріст і важили від 10 до 20 кг кожна.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Згідно із законодавством правопорушників загрожує до семи років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА