19:55 18.09.2018

У Києві внаслідок падіння балки з балкона загинула жінка, поліція відкрила провадження

1 хв читати
У Києві внаслідок падіння балки з балкона загинула жінка, поліція відкрила провадження

Святошинському районі Києва на вул. Клавдіївській у вівторок удень на жінку впала металева конструкція, яку будівельна бригада використовувала для монтажу балкона багатоповерхівки, внаслідок чого остання померла на місці, повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

"Правоохоронці встановили, що в одній із квартир багатоповерхівки будівельники здійснювали ремонтні роботи. У цей момент частина металевої конструкції впала вниз на жінку, яка перебувала біля будинку. Медики, які прибули на виклик, лише констатували смерть постраждалої", - повідомляє відділ комунікації поліції Києва у вівторок.

Працівники поліції спілкуються з бригадою будівельників, які виконували роботи. Усіх їх доправили у відділення поліції.

"Слідчі Святошинського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 119 (вбивство з необережності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Керівник Офісу Президента у Парижі обговорив кроки щодо гарантій безпеки для України

Кількість постраждалих від ворожого удару в Запоріжжі зросла до одинадцяти

Завтра буде указ щодо санкцій РНБО

Жителька Комишан Херсонської області постраждала внаслідок ворожого обстрілу - ОВА

У посольстві США в Мінську заявили, що майбутні президентські вибори в Білорусі не можуть відображати волю білоруського народу

Ворожий удар по передмістю Харкова спровокував пожежу - Синєгубов

У Запоріжжі з-під завалів деблоковано тіло загиблого чоловіка, пошуково-рятувальні роботи тривають - ДСНС

СБУ викрила дніпропетровську компанію, яка допомагала ворогу будувати ядерні лабораторії

Співробітники Укрзалізниці та столичного метрополітену входили в агентурний осередок спецслужб РФ - прокуратура

Двоє цивільних загинули в суботу в Бериславі через мінометний обстріл - Прокудін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА