Інтерфакс-Україна
07:12 30.08.2018

Меру Ужгорода вручили підозру

1 хв читати
Меру Ужгорода вручили підозру

Меру Ужгорода Богдану Андріїву вручили підозру у справі реконструкції культурно-історичного центру "Совине гніздо", повідомили в прес-службі Ужгородської міськради.

"Сьогодні, 29 серпня 2018 року, в першій половині дня обласний прокурор Закарпаття Володимир Гаврилюк вручив Ужгородському міському голові Богдану Андріїву підозру щодо обставин реконструкції культурно-історичного центру "Совине гніздо", - йдеться в повідомленні на сторінці міськради в Фейсбук у середу.

Разом з тим, в мерії відзначили, що "офіційна технічна документація від державного органу, що підтверджує відсутність матеріальних збитків, які могли привести до фінансових збитків державі або громаді міста".

"Ці матеріали наразі оформляються захисниками і згодом будуть представлені в орган досудового розслідування", - підкреслили в міськраді.

Крім того, в інформації сказано, що всі тендерні процедури з реконструкції "Совиного гнізда" було проведено і розпочато роботи до вступу Б.Андріїва на пост мера Ужгорода.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА