Інтерфакс-Україна
08:23 17.08.2018

Влада Італії зобов'язала оператора доріг відбудувати міст в Генуї за свій рахунок

1 хв читати
Влада Італії зобов'язала оператора доріг відбудувати міст в Генуї за свій рахунок

Міністерство транспорту Італії доручило компанії-оператору автомагістралей Autostrade per l'Italia відновити за свій рахунок автомобільний міст, який звалився в Генуї. Про це йдеться в заяві відомства, передає Reuters.

Крім того, Мінтранс закликав компанію оплатити роботи з відновлення будівель і територій, зруйнованих унаслідок інциденту. Також італійське міністерство заявило, що Autostrade per l'Italia протягом 15 днів має надати докази, що воно виконало свої контрактні зобов'язання щодо забезпечення безпечної роботи моста.

Уряд Італії також заявив про початок розслідування відносно Autostrade per l'Italia, передає Reuters.

Автомобільний міст в Генуї обрушився у вівторок, 14 серпня. Впав його проліт довжиною в 80 км. Уламки впали на залізничні колії і будинки. У момент інциденту на мосту були більше 35 автомобілів. Жертвами його обвалення стали 39 людей, 15 постраждали. Серед загиблих троє дітей. Зниклими безвісти вважаються 20 осіб.

Як заявив головний прокурор Генуї Франческо Коцца, ймовірною причиною аварії моста став людський фактор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА