Інтерфакс-Україна
09:03 09.08.2018

Поліцейські виявили три посіви нарковмісних рослин вже після першого повітряного рейду

1 хв читати

Запорізька поліція провела повітряні рейди з пошуку наркоплантацій на території сільськогосподарських районів Запорізької області, використовуючи вертоліт місцевого підприємства.
Як повідомляє відділ комунікацій поліції Запорізької області, 7 серпня для виявлення важкодоступних місць незаконного вирощування маку та конопель були задіяні сім груп співробітників правоохоронних органів, два квадрокоптери та вертоліт "Мі-2", який спеціально надало для проведення спецоперації місцеве підприємство АТ "Мотор-Січ".
Результатом рейду стало виявлення на території регіону трьох незаконних посівів нарковмісних рослин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА