13:23 01.08.2018

Правоохоронці припинили діяльність ОЗГ постачальників і продавців нелегальної зброї в декількох областях України

1 хв читати
Правоохоронці припинили діяльність ОЗГ постачальників і продавців нелегальної зброї в декількох областях України

Поліція спільно зі Службою безпеки України викрила злочинне угруповання, що займалося постачанням та продажем нелегальної зброї в різних областях України.

Як повідомив у середу департамент комунікації Національної поліції України з посиланням на першого заступника голови Нацполіції - начальника кримінальної поліції В'ячеслава Аброськіна, правоохоронці здійснили 50 обшуків на території семи областей країни.

Встановлено, що члени організованого злочинного угруповання протягом тривалого часу займалися постачанням до України нелегальної зброї, а також її переробкою та продажем. Так, зловмисники модернізували та поширювали стрілецьку зброю, боєприпаси та вибухівку через інтернет, використовуючи різні сервіси експрес-доставки.

Під час обшуків поліція встановила місця розміщення майстерень, звідки вилучено металообробні верстати, деталі до нарізної вогнепальної зброї (магазини, рамки зі стволами, стволи, рукоятки та ін.). Крім того, правоохоронці вилучили автомати, пістолети, кілька тисяч патронів, глушники та гранати.

Дії зловмисників кваліфіковано слідчими за ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження затримано двоє учасників ОЗГ у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА