Інтерфакс-Україна
20:47 23.07.2018

У Києві затриманий громадянин Польщі, підозрюваний у вбивстві

2 хв читати
У Києві затриманий громадянин Польщі, підозрюваний у вбивстві

Громадянин Польщі підозрюється у вбивстві чоловіка, а також ножовому пораненні жінки в Деснянському районі Києва. Під час затримання він кинувся з ножем на поліцейських, їм довелося застосувати табельну зброю.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, цієї ночі в поліцію надійшло повідомлення про те, що в Деснянському районі на вул.Гната Хоткевича виявлено труп чоловіка з множинними ножовими пораненнями. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка по камерах спостереження отримала прикмети чоловіка, причетного до злочину.

Незабаром наряд поліції на вул. Двінська побачив, як невідомий б'є ножем жінку. Постраждалій викликали "швидку", а поліцейські почали затримувати нападника, схожого на людину, зафіксовану відеокамерами на вул.Гната Хоткевича.

"Зловмисник кинувся з ножем на співробітників поліції, тому старший наряду застосував табельну зброю. Правопорушник отримав поранення ноги і був госпіталізований до лікарні", - зазначено в повідомленні.

Підозрюваний - громадянин Польщі, 1989 року народження.

Слідчі почали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 15, ст. 115 (замах на вбивство), ст. 115 (умисне вбивство) і ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Пізніше, в понеділок увечері, в прес-службі прокуратури Києва повідомили, що прокуратура погодила повідомлення про підозру 28-річному громадянину Польщі за фактом умисного вбивства однієї людини і замах на вбивство іншої.

"Зараз іноземець затриманий, йому надається медична допомога в зв'язку з отриманими тілесними ушкодженнями. Вирішується питання про обрання останньому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - повідомили в міській прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА