Інтерфакс-Україна
15:51 21.07.2018

Прокуратура пред'явила звинувачення чоловікові, що напав на пасажирів автобуса в німецькому Любеку

1 хв читати

Прокуратура міста Любек (Німеччина) в суботу пред'явила звинувачення чоловікові, що поранив напередодні ножем 10 пасажирів автобуса, повідомляє агентство "Ассошіейтед прес".

Прокуратура звинувачує нападника у замаху на вбивство, завданні тяжких тілесних ушкоджень та підпалі.

У п'ятницю в Любеку (федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн) 34-річний чоловік напав із ножем на пасажирів міського автобуса. В результаті поранення дістали 10 осіб, троє з них – серйозні. Чоловік також намагався підпалити автобус.

Нападника затримали на місці події і помістили під варту.

Агентство зазначає, що у нападника подвійне громадянство – Ірану та Німеччини. За словами прокурора міста Любек Уллі Гінгст, нападник не розмовляє зі слідчими, мотиви нападу невідомі. Батько нападника розповів німецьким ЗМІ, що у його сина є психологічні проблеми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гірські рятувальники завершили роботи на крісельному підйомнику на горі Захар Беркут – ДСНС

Посадовців КМДА підозрюють у тому, що роками не реагували на незаконність розміщення Колеса огляду на Подолі - прокуратура

В Сумах критична ситуація з теплопостачанням у зв’язку з обмеженнями електропостачання – мер

Мінфін розробляє механізм автоматичної реєстрації платників ПДВ для ФОП, пропонує зробити 2027р перехідним

На Львівщині зупинився крісельний підйомник, на якому перебуває близько 80 людей

Спецпризначенці "Альфи" СБУ вже знищили понад 500 систем ППО ворога

У суботу в західних областях України, крім Закарпатської, очікуються пориви сильного вітру

"Метінвест" отримав премію Глобального договору ООН в Україні за створення підземного шпиталю

Більшість українців вважають, що Україна не зробила достатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення

В Україні на вихідних очікується снігова та морозна погода

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА