Інтерфакс-Україна
11:19 20.07.2018

Поліція затримала третього втікача з колонії в Одесі

1 хв читати
Поліція затримала третього втікача з колонії в Одесі

Поліція затримала третього ув'язненого, що втік із колонії в Одесі, від переховувався біля кемпінгу, повідомив радник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.

"Особовим складом Усатівська відділу поліції ГУ Нацполіі Одеської області затримано третього втікача резонансного втечі, який стався напередодні в Одесі. Близько доби ховався біля кемпінгу на а/м Одеса-Київ", - написав Р.Форостяк в п'ятницю на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він нагадав, що двох спільників втікача було затримано раніше.

Як пізніше уточнила патрульна поліція Одеської області на сторінці в соцмережі Facebook, у п'ятницю вдень до поліцейських звернувся громадянин і повідомив, що бачив людину, яку розшукує поліція. Патрульні одразу вирушили на це місце.

"При здійсненні розшукових заходів патрульні затримали зловмисника, який польовими дорогами намагався полишити межі Одеської області. При затриманні чоловік намагався чинити опір поліцейським. При собі також мав ніж", - поінформували поліцейські.

Затриманого передали слідчим для проведення необхідних процесуальних дій.

Як повідомлялося, троє ув'язнених здійснили втечу з колонії в Одесі близько 4:00 ранку в ніч на 17 липня.

Цього ж дня співробітники поліції затримали двох втікачів з одеської колонії. Їх затримали в Малинівському районі Одеси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посадовцям "Київзеленбуду" оголошено підозру в розтраті 1 млн грн під час реконструкції парку "Наталка" на Оболоні

УЧХ передав сотні спальних наборів і ковдр мешканцям Києва

РФ вночі повторно атакувала об'єкт ДТЕК на Одещині зі значними пошкодженнями

Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури

Одна людина загинула, ще одна поранена через російські удари по Запоріжжю

Зеленський: Кожен російський удар підважує дипломатію та бʼє по мирних зусиллях партнерів

УПЦ (МП) готує позов до суду щодо виселення сестер Батуринського Свято-Миколаївського Крупицького жіночого монастиря

УЧХ розгорнув у Харкові пункт допомоги постраждалим від чергової повітряної атаки РФ

ДБР: Посадовці РДА Києва "продавали" фіктивне опікунство для ухилення від мобілізації

Федоров: РФ запускає дрони зі Starlink, нам потрібно реагувати на це дуже швидко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА