20:23 19.07.2018

Трамп розкритикував рішення ЄС оштрафувати Google на € 4,34 млрд

2 хв читати
Трамп розкритикував рішення ЄС оштрафувати Google на € 4,34 млрд

Американський лідер Дональд Трамп розкритикував на своїй сторінці в Twitter рішення Європейського союзу оштрафувати американську компанію Google на € 4,34 млрд (трохи більше $ 5 млрд) за порушення антимонопольного законодавства союзу.

"Я ж говорив! Євросоюз просто впарив штраф у $ 5 млрд одній з наших великих компаній Google. Вони (країни ЄС) дійсно використовують США (при торгівлі), але це ненадовго!" - написав Трамп.

Йдеться про штраф в € 4,34 млрд, який Європейська комісія наклала на Google за обвинуваченням у зловживанні домінуючим становищем на ринку операційних систем для мобільних пристроїв. Компанія зобов'язала виробників пристроїв під Android продавати їх тільки з встановленим браузером компанії і пошукачем. Окрім того, Google платила деяким великим виробникам і мобільним операторам, щоб вони попередньо встановлювати додаток Google Search на своїх пристроях. За даними The Financial Times, сума штрафу є рекордною.

Гендиректор Google Сундара Пічаї заявив, що компанія планує оскаржити рішення Єврокомісії. За його словами, рішення ЄК порушує баланс системи Android і посилає тривожний сигнал на користь залежного програмного забезпечення. Встановлені програми на пристроях з Android не є обов'язковими і користувачі можуть видалити їх, якщо віддають перевагу іншим.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА