На Закарпатті у вівторок градом пошкоджені дахи майже 200 будинків

На Закарпатті пройшла потужна злива з градом і сильним вітром, повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.
"Сьогодні о 18:00 в результаті погіршення погодних умов (град, зливи і сильний вітер) пошкоджені покрівлі у 182 житлових будинків у 4 населених пунктах Іршавського району. Інформація про кількість пошкоджених будівель уточнюється", - йдеться в повідомленні на сайті відомства у вівторок ввечері.
Також повідомляється, що о 18:30 відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків негоди Іршавської РДА.
"Жертв і травмованих внаслідок негоди немає", - підкреслили в ДСНС.
Окрім того, сильні пориви вітру призвели до падіння дерев на автошляхи та прибудинкові території регіону.
"Станом на 18:00 зафіксовано 7 випадків (падінь дерев - ІФ): у Хустському (2), Тячівському (4) районах та Мукачеві (1)", - резюмували у відомстві.