Інтерфакс-Україна
07:02 30.05.2018

У центрі Києва можуть перекрити рух транспорту через ходу на захист прав дітей і сімей

1 хв читати
У центрі Києва можуть перекрити рух транспорту через ходу на захист прав дітей і сімей

Влада Києва може обмежити рух транспорту через проведення 2 червня Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей, повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Хода стартує об 11:00 за маршрутом: Софійська площа - Володимирський проїзд - вул.Михайлівська - Майдан Незалежності - алея Героїв Небесної Сотні - вул.Інститутська - вул.Шовковична - вул.Михайла Грушевського - площа Конституції. Біля Верховної Ради завершення події заплановане на 12: 30- 13:00" - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, конструкції і устаткування, необхідні для проведення заходу, будуть монтувати і демонтувати 2 червня на Софійській площі з 06:00 до 9:45 і з 11:00 до 15:00, на площі Конституції - з 08:00 до 12: 00 і з 13:15 до 16:30.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

Зеленський повідомив про досягнення домовленості про зустріч з Трампом "найближчим часом"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА