20:56 24.05.2018

Гостомельська селищна рада достроково позбавила мандата колегу-депутата

1 хв читати
Гостомельська селищна рада достроково позбавила мандата колегу-депутата

Гостомельська селищна рада Київської області проголосувала за дострокове позбавлення мандата жінки-депутата, яку правоохоронці викрили в корупції.

Як повідомляє в четвер прес-служба прокуратури м.Києва, питання щодо позбавлення жінки депутатського мандата було винесено на розгляд Гостомельської селищної ради за ініціативи Київської місцевої прокуратури №5.

У прокуратурі нагадали, що вироком суду від 16 квітня 2018 року жінка-депутат визнана винною в одержанні неправомірної вигоди за ч.2 ст369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або пропозицію надати вплив за надання такої вигоди). Їй було призначено покарання у вигляді штрафу в межах санкції цієї статті.

Після вступу зазначеного вироку в законну силу, 17 травня Київська місцева прокуратура №5 направила на адресу селищної ради лист, в якому пропонувала розглянути питання дострокового припинення повноважень жінки-депутата, спираючись на ч.2 ст.5 закону України "Про статус депутатів місцевих рад". Згідно з цією нормою повноваження депутата місцевої ради можуть бути припинені достроково за рішенням відповідної ради у зв'язку зі вступом в силу обвинувального вироку суду, за яким його засуджено до покарання, не пов'язаного з позбавленням волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА