Інтерфакс-Україна
13:06 23.05.2018

Близько 300 людей протестували біля міськради Дніпра проти реформи у сфері освіти

2 хв читати

У Дніпрі біля будівлі міської ради близько 300 представників сфери освіти, культури, батьки учнів музичних та шкіл естетичного виховання, а також небайдужі жителі міста провели акцію протесту.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", присутні вимагають не переводити школи на госпрозрахунок, не скорочувати техперсонал, психологів і дефектологів у школах, а також не скасовувати ставки викладачів фізкультури в дитсадках і не ліквідувати навчально-виробничі комплекси, не підвищувати оплату уроків у музичних школах і школах естетичної освіти.

Як розповів агентству один з учасників мітингу, батько багатодітної родини, чиї діти навчаються в музичній школі, Віталій Козлов, батьки не можуть погодитися з реформою освіти, яку пропонує департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради. Вони виступають проти скорочення бюджетного фінансування музичних шкіл і шкіл естетичної освіти.

"Минулого року ми платили 120 грн, цього року за навчання в музичній школі ми платимо 260-300 грн. У результаті реформи нам пропонують за навчання однієї дитини платити 1500 грн на місяць. За сьогоднішньої економічної ситуації це неможливо. Тисячі дітей опиняться на вулиці. І це лише один штрих у так званій реформі по-дніпровськи. А якщо подивитися глибше, то чиновники просто знущаються з директорів, учителів шкіл. Принизливі контракти, звільнення і прийом на роботу тощо. Так не можна", - сказав він.

Напередодні мітингу міської голова Дніпра Борис Філатов заявив, що він не підписував рішення виконкому про оплату в музичних школах.

"Я скористався правом вето і не підписую сьогоднішнє рішення виконкому про оплату в музичних школах. Його буде дезавуйовано", - написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Дніпра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА