10:46 04.05.2018

Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які випускають книги антиукраїнського змісту

2 хв читати
Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які випускають книги антиукраїнського змісту

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) ініціює перед Кабінетом Міністрів застосування економічних санкцій до юридичних осіб Російської Федерації, які систематично проводять і поширюють видання антиукраїнського змісту.

Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, за результатами моніторингу сфери книгорозповсюдження (2015-2018 роки) складено перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової та релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, зазіхання на права і свободи людини.

До цього переліку внесено 172 видання, випущених 35 видавництвами. Особливо виділяються видавництва, в діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту займає чільне місце і має систематичний характер, зазначають у Держкомтелерадіо. Йдеться, зокрема, про такі російські видавництва, як "Алгоритм", "Книжковий світ", "Центрполіграф", "Ексмо", "АСТ", "Віче" та ін.

Крім того, моніторинг виявив значну кількість сайтів, які пропонують до продажу вищевказану літературу в паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість прочитання цих книг у режимі онлайн.

"З метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України і відповідно до статті 5 закону України "Про санкції" Держкомтелерадіо пропонує винести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій ) до юридичних осіб Російської Федерації, які виготовляють і поширюють на території України видавничу продукцію антиукраїнського змісту", - йдеться в повідомленні комітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс: Подивимось, чи зможемо змусити росіян також погодитись на припинення вогню

Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА