Інтерфакс-Україна
18:56 27.04.2018

"Газпром" підвищив оцінку вартості "Сили Сибіру" до трильйона

1 хв читати
"Газпром" підвищив оцінку вартості "Сили Сибіру" до трильйона

Газпром "підвищив оцінку вартості будівництва магістралі" Сила Сибіру "до 1,1 трлн рублів (з ПДВ) з озвучених спочатку 800 млрд рублів (в цінах на початок 2011 року). Про це повідомив начальник управління департаменту 333 (будівництва) Андрій Воробйов на телефонній конференції для інвесторів.

Він також представив нову оцінку вартості Амурського ГПЗ. Спочатку вона була заявлена ​​на рівні 670 млрд рублів, потім - 791 мільярдів рублів, а тепер - 950 млрд рублів.

"На весь період будівництва магістральний газопровід" Сила Сибіру "в поточних цінах оцінюється з 1,1 трлн рублів, облаштування Чаяндінского родовища - близько 450 млрд рублів і Амурський ГПЗ - 950 млрд рублів (з ПДВ)", - сказав Воробйов.

У березні повідомлялося, що сума 18 великих контрактів на будівництво, оприлюднених на цей момент, складає 554 мільярдів рублів, тоді як спочатку вони складалися в суму 450 млрд рублів. Подорожчали 8 з 18 контрактів вибірки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До київських шкіл очно повернулося 41,6% від усіх школярів міста - КМДА

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА