Інтерфакс-Україна
18:08 16.04.2018

Порошенко привітав Джукановича з перемогою на виборах президента Чорногорії

1 хв читати
Порошенко привітав Джукановича з перемогою на виборах президента Чорногорії

Президент України Петро Порошенко привітав із перемогою у першому турі на президентських виборах лідера Демократичної партії соціалістів Чорногорії Міло Джукановича, який раніше обіймав посаду прем'єр-міністра та президента країни.

"Щиро вітаю Міло Джукановича з обранням президентом Чорногорії. Переконлива перемога у I турі підтвердила незмінність європейського вибору та євроатлантичної солідарності чорногорського суспільства. Україна розраховує на подальший розвиток партнерських відносин із Чорногорією", - написав П.Порошенко в своєму акаунті в Twitter у понеділок увечері.

Як повідомлялося, президентські вибори відбулися у Чорногорії 15 квітня, це треті вибори президента в історії незалежної Чорногорії. Згідно з даними виборчкому, за підсумками підрахунку 98,76% голосів, М.Джуканович отримує 53,96% голосів, тоді як його основний конкурент Младен Боянич, кандидат від коаліції "Демократичний фронт", набирає 33,38% голосів.

У неділю М.Джуканович заявив, що розглядає результати виборів "передусім як підтвердження твердого наміру Чорногорії продовжити йти європейським шляхом", передає агентство Ассошіейтед Прес.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА